dveri-master.kiev.ua
(067)2340690 (050)9276434
dveri-vikna@i.ua
 

Інструкція вибору якісних міжкімнатних дверей

Міжкімнатні двері - один з головних елементів інтер'єру.  Вони повинні поєднувати в собі високу якість і досконалий дизайн.  Використання дорогого ексклюзивного скла додає двері вишуканість та неповторність.  Для того щоб Ви могли грамотно визначити якість дверей, ми розробили Інструкцію, яка допоможе відрізнити якісні міжкімнатні двері від неякісних.  Витративши десять хвилин часу, Ви зможете професійно вибрати якісні двері.

КРИТЕРІЇ вибору якісних міжкімнатних дверей

Гарні двері повинні бути виготовлені з натуральних, екологічно чистих матеріалів - масиву дерева, натурального шпону.  Дуже важливо, щоб для покриття був використаний дорогий, безпечний для здоров'я лак.
Поверхня якісної двері повинна бути ідеально рівною, гладкою, добре відполірованою, приємною і теплою на дотик.  Лак, який використовується для покриття двері, повинен бути дорогим, екологічним, міцним, що забезпечує надійний захист двері.  Такий лак навіть через 10 років не втратить своїх властивостей.  Можна навіть нігтем перевірити якість покриття - при невеликому зусиллі на поверхні двері, покритої хорошим міцним лаком, сліду не залишається.  Якщо для покриття двері використаний дешевий лак, то ніготь увійде в деревину.
Лак - один з найдорожчих матеріалів, використовуваних при виготовленні дверей.  Тому більшість виробників в першу чергу економлять саме на лаку, купуючи дешеві матеріали, часто небезпечні для здоров'я.  Деякі виробники економлять настільки, що використовують такий лак, що лакове покриття можна за допомогою нігтя зняти зі всієї поверхні двері.
Двері повинні бути однорідними, чистого і глибокого кольору, без плям і вкраплень.  При цьому структура дерева повинна ефектно проявлятися.  Більшість виробників, які використовують дешеві матеріали та технології, застосовують метод тонування, додаючи двері грязнуватий тон, як би зверху закраючи всі дефекти та приховуючи погану обробку, попутно позбавляючи двері краси натурального дерева.
Місця з'єднань багета, решіток і рамок повинні бути щільно підігнані, без зазорів і нахлестів.
Геометрія двері повинна бути ідеальною.  Відстані від одного кута до іншого по діагоналях повинні бути рівними (максимальна різниця може складати від 0 до 1 мм).  Тоді як для багатьох виробників різниця в 10 мм є межею досконалості.
На якісному двері неприпустимо використовувати дешеве скло.  Втілення ідеї дизайнерів можливо тільки за умови використання дорогого (бельгійського, італійського) скла, гравірованого або з фьюзінгом (приклеєних прикраси з кольорового скла).  При цьому для його кріплення повинні використовуватися тільки якісні силіконові герм етики та ущільнювачі.
Двері XXI століття повинні комплектуватися тільки L- лиштвою і L-коробкою, регульованими при встановленні по товщині стіни без підгонки та кріпляться без молотка і цвяхів.  Причина відсутності у виробника L-лиштви диктується економією на собівартості.  Двері, які комплектуються простою лиштвою, сучасними назвати можна лише умовно.  Коробка в обов'язковому порядку повинна бути з ущільнювачем.
Оздоблення дверного полотна, коробки та лиштви повинне бути порівнянне за якістю і кольором.
Якщо двері відповідають перерахованим вище критеріям, можна бути впевненим, що виробник дбає про якість продукції, і дані двері зроблені на високотехнологічному обладнанні, з дотримуванням технології виробничих процесів.
При виборі дверей непідготовленому споживачеві складно визначити, чи були дотримані всі технологічні умови.  Використовуючи наші поради та рекомендації, Ви зможете відрізнити дійсно якісні двері від дешевого загримованого "ширпотребу".
Пропонуємо Вам Інструкцію, яка допоможе відрізнити якісну міжкімнатні двері від неякісної.

Перевірка лакування, зовнішніх поверхонь і покриттів.

Уважно огляньте поверхня двері з близької відстані.
Колір неякісихї дверей мутний, грязнуватий, неглибокий, неоднорідний.  Двері можуть бути пофарбовані нерівно - плямами.  Текстура деревини затуманена, бо закрашена тоном-фарбою.  Будьте уважні - виробник використовує спеціальний тонуючий лак для приховування поганої обробки деревини і дефектів.
Поверхня неякісної двері негладка, пори відкриті, бугром.  Зустрічаються вкраплення: волосся, сміття, краплі, чорні точки і будь-яке інше всіляке мікро-сміття.  При торканні поверхні такої двері виникає неприємне відчуття.
Не забудьте перевірити дверні торці - вони можуть сильно відрізнятися за кольором.
Якщо Ви виявили хоч один з перерахованих вище ознак, можна робити висновок, що виробник не піклується про якість виробів, використовуючи дешеві матеріали при фарбуванні двері.  Через 1-3 роки фарба на такий двері з великою ймовірністю облупиться, або взагалі як би випарується, а поверхню, де лак "пропаде", побіліє.  Неякісне захисне покриття дерев'яної міжкімнатні двері з плином часу неминуче призведе до втрати її функціональних властивостей як частини інтер'єру.
На жаль, більшість російських виробників в гонитві за низькою собівартістю використовують саме дешеві матеріали при фарбуванні двері.  Причому виключенням не є навіть виробники, назва яких "на слуху".

Проведення вимірів

Відправляючись за покупкою міжкімнатних дверей, не забудьте захопити із собою рулетку.  Щоб визначити, в яких умовах виготовлені двері, проведіть такі нехитрі дії:
Замітьте рулеткою відстань від одного кута до іншого по діагоналі.  Порівняйте результати.  У якісної продукції, виготовленої на високотехнологічному обладнанні, різниця по діагональ становить від 0 до 1 мм.  У двері, виготовленої "на коліні", ця різниця досягає до 5-10 мм і більше.
Уважно подивіться на дверне полотно з боку його торця.  Двері багатьох виробників йдуть помітною "вісімкою", що говорить про погану сушіння деревини.  З плином часу викривлення буде збільшуватися.  Дверне полотно повинно бути ідеально рівним.
Тільки на високотехнологічному заводі, що виготовляє продукцію відповідно до світових стандартів, можна робити двері з точною геометрією.  Такі двері будуть надійно служити довгі роки.

Перевірка обробки поверхонь

Помацати бічні торці двері - вони повинні бути ідеально гладкими, майже такими ж, як і саме дверне полотно.  У неякісної двері бічні торці настільки погано оброблені, що Ви можете навіть поранить руку.
Обережно проведіть рукою по верхньому торця дверей.  У неякісної двері поверхня торця, особливо над стійками, може бути шорсткості, нерівності, грубо запилена.  У цьому випадку робіть висновки самі.
Неякісна обробка поверхні двері вказує на низьку культуру виробництва, порушення технологічних процесів, відсутність системи якості та ОТК.  З такими дверима може статися все що завгодно, наприклад її "поведе" - полотно вигнеться, так як деревина, використана у виробництві, була погано просушена.  З плином часу шпон почне відклюватися, а лак може облупіться і т. д. і т. п. На сленгу фахівців таке виробництво називають "гаражним кооперативом".

Перевірка скла

Просто злегка потрусити двері.  Якщо почуєте або відчуєте як дребезчить скло, значить воно погано закріплено.
Уважно огляньте скло.  Якщо Ви виявили з матовою боку на склі брудні жирні плями, то, запевняємо, ніякі склоочисники не допоможуть відмити його в домашніх умовах.  Для досягнення ідеальної чистоти матового скла необхідно його промити на спеціальному обладнанні відразу після його обробки.  Якщо ж менеджери запевняють Вас в зворотному - сміливо укладайте парі, і надайте їм можливість відмити жирні плями будь-якими засобами.  Гарантуємо, що перемога буде за Вами!
Зверніть увагу на походження скла.  Багато виробників продукції взагалі не комплектують свої двері склом, в результаті чого в двері вставляється "чуже" дешеве скло (виробництва Туреччини, Китаю і т. д.), псує її зовнішній вигляд і знецінюються задум дизайнерів.  А адже двері практично найважливіша частина інтер'єру.
З'ясуйте, який ущільнювач використовується для кріплення скла.  У гонитві за низькою собівартістю виробники часто використовують дешеві ПВХ-ущільнювачі.  На відміну від більш дорогих силіконових, вони виділяють токсичні випаровування, швидко рассихаются і тріскаються.  Колір дешевих ущільнювачів з часом набуває жовтий відтінок, псуючи зовнішній вигляд дверей.
Підійдіть до питання вибору двері зі склом дуже серйозно.  Погано закріплене скло при випадковому ударі може розбитись.  Брудне ж скло псує зовнішній вигляд двері і викликає роздратування.

Перевірка конструктивних з'єднань і багета

Уважно огляньте багет двері.  У неякісної двері:
У місцях з'єднання багета, грат, рамок можуть бути зазори, нахлести, тріщини, нерівні примикання деталей, що виглядає вкрай неестетично.
У місцях з'єднання стійок і верхів-низів також можуть бути великі зазори і нерівні прилягання.
І, нарешті, останній важливий крок - обов'язково з'ясуйте, з якого матеріалу зроблена філенка двері.  Оскільки знову ж таки в гонитві за дешевизною відомі виробники додумалися використовувати на філенках дешевий будівельний ДСП.  Багато з нас пам'ятають, що буває з шафами з ДСП років через 8-10, не кажучи вже про екологію та формальдегідні випаровування.  Філенка двері повинна бути зроблена з МДФ.
Таким чином, якість двері залежить не тільки від самого матеріалу, але і багато в чому від використання сучасного обладнання та технології виготовлення дверей.  Якщо робити двері, точно дотримуючись технологію, то її виготовлення - дуже дорогий і дуже трудомісткий процес.  Щоб двері послужили ще вашим онукам, "заготівля" повинна пройти довгий шлях спеціальних і строго регламентованих операцій:
За радянським стандартом висушеним деревом вважалася деревина з вологістю 12-14%, ідеально висушеним - з вологістю 8-10%.  Однак практика показує, що цього недостатньо, оскільки при використанні деревини вологістю понад 5-7% дерево все-таки деформується, частково кривиться і розсихаеться.  На жаль, більшість виробників дотримується радянських стандартів, оскільки додаткова сушіння лісу, наприклад, з 10 до 6%, збільшує термін сушіння майже в 2 рази, відповідно зростають і економічні витрати.  І тільки поодинокі фабрики, для яких технологічний процес - це закон, досушують ліс до ідеалу і можуть гарантувати Вам чудову якість.
Фабрики, які купують готовий столярний щит і потім з нього роблять продукцію, так само стикаються з проблемами погано висушеної деревини, оскільки з-за високих обсягів виробники столярного щита часто його недосушують.
На склеєних деталях клей полімеризуються 72 години.  Деталі повинні йти в подальшу обробку тільки після закінчення цього часу, проте, деякі виробники дотримуються цшєї умови, а більшість цього навіть не знають.  Деталі у них йдуть в подальшу обробку вже через 2-3 години, що є причиною непроклейки, ослаблення конструкцій, порушення цілісності склейки.
Надзвичайно важливо дотримуватися за технологією, щоб шпон зберігався і обробляються в спеціальному ізольованому приміщенні з певним температурним режимом і вологістю повітря.  Якщо порушується режим зберігання, то шпон стає Ламкі, пухким, погано шліфованим, що призводить до втрати зовнішнього вигляду і вимагає тонуючого забарвлення для приховування низької якості.
Якщо Ви виявляєте один або декілька з перерахованих вище дефектів, то це прямо говорить про те, що даний виробник дверей порушує технологію і не дотримує стандарти якості.  Навряд чи варто довіряти такому виробнику.  Ми будемо раді, якщо Ви віртуозно обійде всі "психологічні пастки, розставлені несумлінними виробниками та професійними" продавцями-розводилами ", і утримайтеся від покупки дверей з" сюрпризом ", навіть якщо вони виготовлені відомим виробником, який працює під ретельно приховувати девізом" Головне -- якнайдешевше! ".

 Бажаємо вдалої покупки!

Телефони к Києві: 067-234-06-90, 050-927-64-34.

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

ЧИЩЕННЯ ДВЕРЕЙ

Знаючи, якої праці варто виготовити двері з масиву, треба відповідально підходити до догляду за ними. Для чищення дерев'яних дверей варто застосовувати тільки спеціальні речовини, забувши про існування звичайних миючих засобів і порошків. При появі незначних дефектів покриття, наприклад у вигляді подряпин, використовується особлива обробка (зашкуріваніе і втирання полірувального воску), це дозволить повернути минулі блиск і однорідність дверної поверхні.

Типи дверей та їх відмінності.

Мета цієї публікації - зорієнтувати покупця і направити його на вірний курс серед океану дверей. В існуючому сьогодні достатку дуже легко заплутатися. ДОКЛАДНІШЕ..

Міжкімнатні двері, в запитаннях і відповідях

На якому етапі ремонту (оздоблювальних робіт) рекомендується встановлювати двері? Чи можливе виготовлення дверей нестандартних розмірів? ДОКЛАДНІШЕ...

Масив, шпон, ДСП, МДФ - що краще?

Натуральні матеріали - будь-то дерево, камінь, глина або метал завжди були, є і будуть залишатися найбільш привабливим, бажаними і найбільш сприятливими для людини. Поява ж та інтенсивне використання нових синтетичних матеріалів при випуску будь-яких предметів інтер'єру, дверей або меблів пов'язано з рядом факторів. ДОКЛАДНІШЕ...

Інструкція вибору якісних дверей

Міжкімнатні двері - один з головних елементів інтер'єру. Вони повинні поєднувати в собі високу якість і досконалий дизайн. Використання дорогого ексклюзивного скла додає двері вишуканість та неповторність. Для того щоб Ви могли грамотно визначити якість дверей, ми розробили Інструкцію, яка допоможе відрізнити якісні міжкімнатні двері від неякісних.. ДОКЛАДНІШЕ...

Правила догляду за дерев'яними дверима.

Двері є таким же важливим компонентом оздоблення приміщення, як і меблі, та потребують простого і періодичного обслуговування, щоб їхній зовнішній вигляд зберігався довгі роки, радуючи Ваші очі... ДОКЛАДНІШЕ...

Двері - візитна картка вашої оселі.

Важливою деталлю з точки зору дизайнерського рішення інтер'єру дому чи квартири та досягнення загальної комфортності, є внутрішні двері... ДОКЛАДНІШЕ...

На нашому сайті шукають: двері у Києві на замовлення, дизайн дверей, установка дверей у Києві, установка міжкімнатнихдверей у Києві, дерев'яні сходи, дерев'яні меблі, дерев'яні кроваті, ліжка з дерева, виготовлення дверей у Києві, шпоновані двері у Києві, виробництво дверей Київ, виробництво міжкімнатних дверей Київ, виробництво шпонованих дверей Київ, дерев'яні міжкімнатні двері у Києві, продаж дверей, продаж міжкімнатних дверей Київ, продаж міжкімнатних деревянных дверей, замовлення шпонованих дверей у Києві, дизайн дверей Київ, эскіз дверей, масивна дошка пола, дубовый паркет у кєїві, паркет из натурального дуба, двері з дуба, двері з вільхи, двері з масиву дуба, двері з ясена, дубові двері