dveri-master.kiev.ua
(067)2340690 (050)9276434
dveri-vikna@i.ua
 

Масив, шпон, ламінат, МДФ - що краще для дверей?

Натуральні матеріали - будь-то дерево, камінь, глина або метал завжди були, є і будуть залишатися найбільш привабливим, бажаними і найбільш сприятливими для людини. Поява ж та інтенсивне використання нових синтетичних матеріалів при випуску будь-яких предметів інтер'єру, дверей або меблів пов'язано з рядом факторів, перш за цього це:

  • Дефіцит натуральних матеріалів
  • Складність відбору або отримання якісних природних матеріалів
  • Необхідність спеціальної обробки натуральних матеріалів, для отримання або закріплення будь-то певних його властивостей
  • Досить висока вартість натуральних матеріалів, як наслідок вищевикладеного

Застосування різних матеріалів при виробництві міжкімнатних дверей.

Основними матеріалами при виробництві міжкімнатних дверей сьогодні є: масив дерева, шпон та його похідні, ламінат і його похідні, МДФ і ДСП. Звичайно ж, а також застосовують і метал, і полімери (пластики), та фанеру, і багато хто інші матеріали, такі як камінь, шкіра, різні тканини, однак частка цих матеріалів у загальній кількості виробництва дверей не висока. Звичайно ж, класичний матеріал для двері - натуральне дерево (масив). Як тільки навчилися його обробляти, воно й стало першим матеріалом для дверей. І цей процес тривав до першої половини XX століття, тут то потреби в натуральній деревині високої якості стали перевищувати пропозиції. В середньому на 1 двері йде 0.25 м.куб. якісного масиву, або приблизно 0.4-0.5 м.куб. промислово придатною деревини. Тобто з 1 м.куб. коштовного дерева виходило - 2-2.5 двері. Виник дефіцит сировини, який змусив звернути увагу виробників на шпон дерева, тобто тонкі зрізи (в середньому товщиною 0.8 -1 мм) коштовного дерева, що зберігають натуральний вигляд, текстуру і красу дерева. З 1 м.куб. дерева виходить приблизно 400 кв.м шпону (без розподілення по сортам) що вистачить, приблизно, на 25-35 дверей.

Для заповнення дерева стали застосовувати більш дешеву деревину або деревину з вадами, що збільшило кількість дверей що випускаються . З середини 90-х років активно застосовують штучний шпон (файнлайн) - це склеєні тонкі зрізи більш дешевої деревини (як правило - тополі) імітують більш дороге дерево своїм забарвленням або текстурою. З 1 м.куб. дерева виходить приблизно 350 кв.м шпону 1-го сорту, та ще й спеціальних розмірів, цього вистачає на 50-60 дверей. Більшість дверей в кольорах Венге або вибілений дуб, так модні сьогодні, - це і є файнлайн. Як правило, структура файнлайна - рівномірні смуги різного відтінку.

Застосування МДФ і ДСП в якості заповнення двері ще більше збільшило кількість дверей, що випускаються з 1 м.куб. деревини. Причому на ДСП та МДФ пускають відходи деревного виробництва, а не ділову деревину. Для зменшення ваги і кількості використовуваної деревини при виробництві міжкімнатних дверей стали застосовувати такі матеріали як трубчате ДСП (ДСП в якому рівномірно розташовані порожнини у вигляді каналів круглої форми). Це ще знизило собівартість двері. Однак і якісний шпон скоро опинився в дефіциті, вартість його стала рости.

Темпи росту будівництва збільшувалися і збільшувалися потреби в недорогих міжкімнатних дверях. Виробники звернули увагу на ламінат - синтетичний матеріал з нанесеним малюнком дерева, який і замінив натуральний шпон. Зменшити кількість застосовуваної деревини, а отже знизити вартость міжкімнатних дверей дозволило застосування стільникові конструкції. У таких дверях по периметру використовується каркас з недорогий деревини або МДФ товщиною близько 5 см, а нутро заповнюється паперовими сотами або сотами з МДФ. Лицьові частини таких дверей закриваються листами МДФ, які можуть бути пофарбовані, покриті шпоном або ламінатом.

Соти - ідеальний заповнювач з точки зору легкості, а головне ціни. В середньому вага глухих дверних полотен з стільниковими наповненням, не перевищує 17 кг. Однак загальна тенденція, як правило, зберігається - міжкімнатні двері повинні бути схожі на двері з натурального дерева, і виробники всіляко вдаються хитрощів, щоб забезпечити це.

Якщо ж зробити грубі розрахунки, то в середньому з 1 м.куб. дерева можна отримати: · 2-3 двері з масиву · 10-15 дверей покритих шпоном з заповненням з масиву · 20-25 дверей покритих шпоном з заповненням з ДСП чи МДФ · 40-50 дверей покритих ламінатом або шпоном з стільниковим заповненням Загальні висновки такі, чим менше в двері натуральних матеріалів, тим вартість її нижче.

У загальну вартість двері, звичайно ж, корекцію вносить країна походження товару або сировини для виробництва дверей у вигляді податків і митних зборів. Що ж краще? Не беручи аспект, пов'язаний з екологією, на одній чаші ваг гроші (вартість вироби), на іншій - краса і екологічність. Чому віддати перевагу - кожен для себе вирішить сам.

Телефони у Києві: 067-234-06-90, 050-927-64-34

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

ЧИЩЕННЯ ДВЕРЕЙ

Знаючи, якої праці варто виготовити двері з масиву, треба відповідально підходити до догляду за ними. Для чищення дерев'яних дверей варто застосовувати тільки спеціальні речовини, забувши про існування звичайних миючих засобів і порошків. При появі незначних дефектів покриття, наприклад у вигляді подряпин, використовується особлива обробка (зашкуріваніе і втирання полірувального воску), це дозволить повернути минулі блиск і однорідність дверної поверхні.

Типи дверей та їх відмінності.

Мета цієї публікації - зорієнтувати покупця і направити його на вірний курс серед океану дверей. В існуючому сьогодні достатку дуже легко заплутатися. ДОКЛАДНІШЕ..

Міжкімнатні двері, в запитаннях і відповідях

На якому етапі ремонту (оздоблювальних робіт) рекомендується встановлювати двері? Чи можливе виготовлення дверей нестандартних розмірів? ДОКЛАДНІШЕ...

Інструкція вибору якісних дверей

Міжкімнатні двері - один з головних елементів інтер'єру. Вони повинні поєднувати в собі високу якість і досконалий дизайн. Використання дорогого ексклюзивного скла додає двері вишуканість та неповторність. Для того щоб Ви могли грамотно визначити якість дверей, ми розробили Інструкцію, яка допоможе відрізнити якісні міжкімнатні двері від неякісних.. ДОКЛАДНІШЕ...

Правила догляду за дерев'яними дверима.

Двері є таким же важливим компонентом оздоблення приміщення, як і меблі, та потребують простого і періодичного обслуговування, щоб їхній зовнішній вигляд зберігався довгі роки, радуючи Ваші очі... ДОКЛАДНІШЕ...

Двері - візитна картка вашої оселі.

Важливою деталлю з точки зору дизайнерського рішення інтер'єру дому чи квартири та досягнення загальної комфортності, є внутрішні двері... ДОКЛАДНІШЕ...

На нашому сайті шукають: двері у Києві на замовлення, дизайн дверей, установка дверей у Києві, установка міжкімнатнихдверей у Києві, дерев'яні сходи, дерев'яні меблі, дерев'яні кроваті, ліжка з дерева, виготовлення дверей у Києві, шпоновані двері у Києві, виробництво дверей Київ, виробництво міжкімнатних дверей Київ, виробництво шпонованих дверей Київ, дерев'яні міжкімнатні двері у Києві, продаж дверей, продаж міжкімнатних дверей Київ, продаж міжкімнатних деревянных дверей, замовлення шпонованих дверей у Києві, дизайн дверей Київ, эскіз дверей, масивна дошка пола, дубовый паркет у кєїві, паркет из натурального дуба, двері з дуба, двері з вільхи, двері з масиву дуба, двері з ясена, дубові двері