Тел. 331-61-07, 360-67-86
044-331-61-07 067-234-06-90 050-927-64-34 dveri-vikna@i.ua
 

Дерев'яні сходи, виготовлення та монтаж "під ключ"

На думку архітекторів, особливу увагу при виборі сходів слід приділяти тому, щоб вона органічно вписувалася в загальний стиль інтер'єру, а не виглядала стилістично стороннім елементом приміщення. Основне правило, якого дотримуються дизайнери при формуванні інтер'єру приміщення зі сходами, полягає в тому, щоб стиль сходів і загальний стиль приміщення відповідали один одному. Однак найчастіше на різних рівнях будинку або квартири стилістика інтер різна. У таких випадках функція сходів полягає також і в забезпечення плавного переходу з однієї стілевой середовища в іншу. Ця задача вирішується за допомогою різних засобів - використання особливого освітлення, ігри кольору, формування вздовж сходових маршів і в зоні сходових майданчиків відповідного предметного ряду.

Прямі одномаршеві дерев'яні сходи

Прямі одномаршеві дерев'яні сходи

У приміщеннях, де немає необхідності економити простір, встановлюються одномаршові сходи. У цьому випадку кут ухилу сходів повинен бути досить пологим для комфортного підйому. Але тут багато що залежить від вільного простору на першому (нижньому) поверсі і довжини отвору

Вартість сходів з вствновленням "під ключ":

Сходи з сосны - від 28000 грн.

Сходи з ясена - від 45000 грн.

Сходи з дуба - від 50000 грн.

Поворотні дерев'яні сходи з майданчиком:

Поворотні дерев'яні сходи з майданчиком:

Г-подібні сходи, або сходи на косоурах з поворотом на 90градусів, є двохмаршеві: Марші розташовані один до одного під прямим кутом. Для зручності між маршами влаштовують проміжну площадку. Залежно від розташування в приміщенні сходи бувають з правим або лівим поворотом.

Вартість сходів з вствновленням "під ключ":

Сходи з сосны - від 30000 грн.

Сходи з ясена - від 50000 грн.

Сходи з дуба - від 55000 грн.

Поворотні сходи з забіжними ступенями:

Поворотні сходи з забіжними ступенями:

Дуже вигідним є використання поворотних дерев'яних сходів з забіжними ступенями в невеликих приміщеннях. Акуратні і невеликі сходові марші не приваблюють особливу увагу, займають мінімум місця, а так само не обмежують пересування. Їх конструкція дозволяє в маленькому приміщенні заощадити максимум місця і використовувати його для будь-яких інших потреб.

Вартість сходів з вствновленням "під ключ":

Сходи з сосны - від 30000 грн.

Сходи з ясена - від 50000 грн.

Сходи з дуба - від 55000 грн.

Розворотні  сходи з майданчиком

Розворотні дерев'яні сходи з майданчиком:

Сходи з поворотом на 180 градусів можуть бути побудовані з міжповерховим майданчиком. При цьому слід враховувати, що майданчик вимагає набагато більше вільного простору. Комбінування різних матеріалів при виготовленні сходів надає неповторний стиль, красу і витонченість інтер'єру.

Вартість сходів з вствновленням "під ключ":

Сходи з сосны - від 30000 грн.

Сходи з ясена - від 50000 грн.

Сходи з дуба - від 55000 грн.

Розворотні сходи з забіжними ступенями

Розворотні дерев'яні сходи з забіжними ступенями:

Сходи з поворотом на 180 градусів можуть бути побудовані з забіжними ступенями. Забіжними називаються ступені, у яких внутрішня сторона виконується менше, ніж зовнішня. Нормальна ширина щаблі в цьому випадку дотримується тільки в центральній їх частині уздовж осьової лінії сходів.

Вартість сходів з вствновленням "під ключ":

Сходи з сосны - від 30000 грн.

Сходи з ясена - від 52000 грн.

Сходи з дуба - від 57000 грн.

Телефони у Києві: 331-61-07, 067-234-06-90, 050-927-64-34

Словник термінів

Балясина - опорна стійка перільного огородження, виконана у вигляді столбчатої фігури. Виготовляється методом точіння або бетонування і лиття в форму.

Балюстрада - огорожа сходовому майданчику або балкона над сходами.

Габарит - вільний простір, розташоване вгору по вертикалі від уявної лінії, що сполучає що виступають краю ступенів.

Забежні ступені - такі ступені, у яких нормальна ширина був дотриманий лише в середній лінії маршу. Внутрішній край у них вже, а зовнішній - ширше.

Косоур - несуча балка лестнічного маршу, на яку спираються ступені зверху.

Сходи - вертикальна комунікація, що пов'язує між собою приміщення різних рівнів, вельми важливий елемент інтер'єру.

Гвинтова драбина - одномаршевая кругова сходи з поворотом на 270 ° і більше.

Сходи гусячий крок - сходи компактній конструкції з так званим «змінним» кроком. Своєю назвою така драбина зобов'язана особливій формі ступенів - з косими або овальними вирізом. Її встановлюють у тому випадку, якщо немає місця для розміщення сходи. Щаблі сходів мають нестандартну форму - на них повноцінно може вміститися лише ступня однієї ноги.

Сходи закриті - сходи з підступенками.

Сходи ізогнуті - сходи з поворотом по дузі на кут до 180 ° на всьому протязі маршу.

Сходи на больцах - сходи без подступенков, сходи якій поєднані між собою спеціальними самонесучими елементами - больцами.

Сходи на косоурах - сходи, сходи якої підтримуються знизу балками (косоурамі) з двох сторін.

Сходи на тетівах - сходи сходи, що підтримуються одночасно знизу і з торців тетівой.

Сходи на центральному косоурі - сходи, сходи якої підтримуються знизу спеціальної балкою (косоуром) по центральній осі маршу.

Сходи відкриті - сходи без подступенков.

Сходи П-подібні - сходи з забежнимі ступенями, повертатися на 180 °.

Сходи прямі - сходи без забежних ступенів.

Сходи з майданчиком - сходи, що мають розподільні конструктивні елементи між маршу, які розташовуються горизонтально на початку або в кінці маршу (або і на початку і в кінці) і служать для входу на марш або виходу з нього.

Дерев'яні сходи в інтер'єрі
Розворотні дерев'яні сходи з забіжними ступенями Поворотні дерев'яні сходи з майданчиком Розворотні дерев'яні сходи з забіжними ступенями
Поворотні дерев'яні сходи з майданчиком Розворотні дерев'яні сходи з забіжними ступенями Розворотні дерев'яні сходи з забіжними ступенями
Поворотні дерев'яні сходи з забіжними ступенями Прямі одномаршеві дерев'яні сходи Розворотні дерев'яні сходи з забіжними ступенями
Поворотні дерев'яні сходи з забіжними ступенями Розворотні дерев'яні сходи з забіжними ступенями Розворотні дерев'яні сходи з майданчиком

Дерев'яні сходи

Дерево вважається екологічно чистим матеріалом, а тому його широко використовують в інтер'єрі будинків і квартир. Дерев'яна драбина в будинку привносить у будинок особливу атмосферу затишку та теплоти, а в залежності від моделі - стиль, розкіш і індивідуальність господаря. Останнім часом сходи з дерева користуються особливим попитом серед жителів України. Можливо, не останню роль відіграє в цьому той факт, що виробництво дерев'яних сходів тепер дозволяє виконувати самі сміливі рішення, які необхідні для дизайну приміщення в цілому.

Покриття сходів

На зовнішній вигляд сходів накладають відбиток не тільки її форми, вид і конструктивні особливості. Велику роль у зовнішньому вигляді сходів грає їх оздоблення, яке надає закінчений вигляд і як би "вписують" цей елемент в інтер'єр приміщення, для якого сходи призначені. Види оздоблення сходів залежать від матеріалів, з яких вона виготовлена, місця їх встановлення, загального дизайну приміщення, смаку та майстерності виконавця. Так, наприклад, не слід піддавати прозорій обробці зовнішні сходи, так як атмосферний вплив й сонячна радіація дуже швидко зведуть нанівець всі раніше докладені зусилля. І, навпаки, в приміщеннях, де підтримується постійна температура і вологість повітря, прозоре оздоблення вигідно підкреслить всі переваги природного краси натуральної деревини, зробивши сходи ще більш яскравими та виразнимиї. При обробці дерев'яних сходів не слід забувати про наявність у деревині деяких хімічних сполук (целюлоза, лігнін, масла, дубильні речовини), які можуть чинити значний вплив на якість лакофарбового покриття. Розрізняють два основних види обробки деревини: прозора та непрозора. Для цього застосовуються різні лаки, політури, фарби, шпаклівки, пасти, мастики та інші оздоблювальні матеріали. Сучасна торгова мережа має в своєму арсеналі дуже широкий вибір якісно нових фарб і лаків. Непрозоре оздоблення передбачає покриття поверхонь непрозорим лакофарбовим покриттям, які ховають багато вади і достоїнства цього природного матеріалу. При непрозорому оздобленні легко приховати багато недоліків технологічної та конструкторської недоробки, більш ретельно обробити поверхню, попередньо здійснивши шпатлювання спеціальними розчинами. Прозоре оздоблення добре підкреслює природну красу текстури деревини та виконується шляхом нанесення на поверхню сходів прозорих або напівпрозорих лаків. Цьому виду оздоблення піддають сходи, виконані з цінних порід деревини (дуб, ясен).

Освітлення сходів

Сходи, як і приміщення, можна висвітлити кількома способами: прямим, та розсіяний, відображеним і комбінованим освітленням. Для цієї мети добре підходять настінні світильники, розміщені вище зросту людини. Світильники не повинні створювати засліплаючого ефекту. Для того, щоб сходами можна було користуватися зручніше, крім загального освітлення застосовують локальне. Для цього джерела світла мають у своєму розпорядженні на однаковій відстані один від одного на стику стіни і сходових маршу.

Досить високий декоративний ефект дає розміщення світильників знизу лестнічного маршу. Неонові світильники, встановлені безпосередньо в ступені, прикрашають сходи і дозволяють цілком безпечно користуватися нею. Такий прийом дозволяє візуально виділити ступені і створює хитромудру гру світла й тіні. Такий ефект світла й тіні застосовують у багатолюдному просторі, коли потрібно створити обстановку парадності. Якщо ж сходи немноголюдні, то тіні краще пріглушити, направляючи світловий потік зверху вниз. Ідеальний випадок, коли взагалі, локальне та декоративне освітлення збігаються. Класичним прикладом можна вважати розміщення на початку і в кінці маршу вишуканого світильника або канделябра.

Не варто забувати, що ви обираєте сходи не на місяць або рік, а на багато років вперед. Адже замінити її - зовсім не так легко, як замінити всю меблі в домі. Тому у випадку з вибором сходів як не можна краще підходить відоме прислів'я про те, скільки разів потрібно відміряти, перш ніж остаточно відрізати. Прийняти правильне рішення вам обов'язково допоможуть не тільки професіонали-виготовлювачі сходів, але й архітектори. Адже, в кінці кінців, навіть самі роскішні різьблені сходи, багаті ізящнимиі барочними завітушками - це не стільки декоративний елемент у вашому інтер'єрі, скільки інженерна комунікація, яак повинна забезпечити комфортне і безпечне переміщення вгору-вниз.

Огородження сходів.

Поруччя сходів служать для зручного та безпечного переміщення. Вони утримують людину при випадковому падінні. Крім того, поручень служить додатковою опорою в процесі підйому або спуску. Згідно з умовами безпеки переміщення по сходах, перилах ограждаются всі марші, які мають більше трьох ступенів. Роль періл в зовнішньому оформленні сходів величезна. Недоліки лестнічного маршу іноді може приховати килимове покриття, але поруччя завжди добре видно. Тому від того, який вигляд мають поруччя, залежить загальний вигляд сходів. Ця обставина призводить до того, що при спорудженні сходів, перілам приділяється навряд чи не більше уваги, ніж самому маршу. Перила можуть виготовлятися зі стійок прямокутного, квадратного і круглого перетину. Стійки з прямокутним перетином часто прикрашають різьбленням, надаючи їм неповторну індивідуальність. Часто поручень доводиться закругляти або з'єднувати між собою окремої його частиною. У конструкції перил не повинно бути гострих кутів. Виготовлення гнутого поручня досить трудомістка і складна задача. Поручень часто кріплять до стіни (якщо сходовий марш йде уздовж неї). Для сходів, якими користуються діти, поручні слід встановлювати додатково. Висоту установки таких поручнів слід підбирати виходячи з росту дитини. 

 

 

 

На нашем сайте ищут: межкомнатные двери, деревянные двери, межкомнатные деревянные двери, двери в Киеве, двери на заказ, дизайн двери, деревянные кровати, кровати из дерева, деревянная мебель, лестницы из дерева, деревянные лестницы, установка межкомнатных дверей в Киеве, установка раздвижных двкрей, изготовление дверей в Киеве, шпонированные двери Киев, производство дверей Киев, межкомнатные двери Киев, раздвижные межкомнатные двери, заказать шпонированные двери в Киеве, деревянные двери, раздвижные двери, двери из натурального дерева, заказ дверей межкомнатных, двери цена, двери массив, заказ дверей, двери из массива дуба, двери натуральный массив, дизайн дверей, эскиз дверей, элитные двери, массивная доска пола, дубовый паркет в киеве, паркет из натурального дуба, укладка паркета киев